... aneb snažíme se býti optimisty

Můj traumatický zážitek

25. září 2016 v 16:50 | Mar |  Můj deník
Tento víkend byl jeden z nejtraumatičtějších víkendů mého života. Jela jsem navštívit svou kamarádku do "ghetta", jak rády s Aničkou, mou další kamarádkou, říkáme ze srandy. Byla jsem tam poprvé v životě (Dražice u Benátek nad Jizerou) a to jsem ani netušila, jak blízko pravdě jsme spolu byly.

Kamarádka tam totiž bydlí a od příštího týdne bude bydlet se svým přítelem, kterého jsme měly to štěstí potkat (jely jsme tam s Aničkou spolu). No a když se ten kluk objevil, tak se mi úplně zatemnilo před očima. Vypadal jako bezdomovec, hlavu vyholenou. Je to vyhazovač v Penny a já tak nějak čekala nějakého zodpovědného člověka, ale tohle na mě bylo prostě moc.

Mě s Aničkou říkal "Kundy z Třeboně". Nerozuměla jsem mu ani jednu větu, protože půlka z těch slov byly: píča, kurva, zmrd, vymrdaný atd. Já sprostě prostě nemluvím a když mi někdo řekne "drž píču", tak z toho moc nadšená nejsem. No ale tak jsem si říkala, že někteří lidi si už ani neuvědomují, že mluví sprostě, tak jsem to prostě přehlídla.

My s Aničkou jsme si to přeci jely užít. Navštívit kamarádku, kterou jsem neviděla půl roku. Ale dobře, sprostá slova jsem ochotná přehlédnout.

Pak mě začal urážet tím, že studuju vysokou školu. "To vy na vysoké škole neumíte vařit vodu? Neumíte chlastat?" Já si nedělám srandu z toho, že dělá vyhazovače v Penny, tak ať nechá mě na pokoji (když jsem se ani jednou nezmínila o tom, že vysokou školu studuju).

Další věc, kterou mě dostal. Pořád sahal Evě (mé kamarádce, jeho přítelkyni) na volant, když řídila a furt jí do toho kecal. Jen taková poznámka. Ani jednou si nebyl schopný udržet řidičák přes 3 měsíce, protože mu je pak vzali za body. A tenhle člověk kecá do řízení někomu jinému?! To nemůže myslet vážně! Tak ona asi ví, co na to.

Další věc, co mě na něm vytáčela. K Evě se choval jako k nějakému sluhovi. V sobotu chtěl jet na nějaký zápas, zaspal, a budil Evu, ať ho odveze do Prahy. Eva mu řekla, že ne, že chce spát (5 hodin ráno) ať jede stopem. A pak byl celý den naštvaný na ní, protože za to mohla ona, za to, že ho neodvezla! Stejně jako že ji považoval za svého taxikáře, který ho bude vozit do hospody. Ale hlavně: "do pití a fotbalu mu kecat nebude!"

Abych uvedla jednu věc na pravou míru - Eva studuje vysokou školu a měla by asi tak na 100x lepšího kluka. Nechápu, kde zase našla tohodle.

A když nám říkala, kam míří v budoucnosti, tak jí řekl, že na to nemá a že to nikdy dělat nebude a že jí to ani nedovolí!! Skvělej přítel, to teda jo. Do všeho ti kecá, šahá ti na volant, když řídíš, jseš jeho sluha, a navíc ještě k tomu všemu tě ani nepodpoří? Tak na co ho sakra má? No na sex a tulení se v noci, na nic jiného.

No ale největší perlička byl sobotní večer. Jeli jsme spolu na večeři. Nejdřív jí kecal do řízení a šahal na volant. Řval na cikány z okna, protože je to samozřejmě rasista, pouštěl nahlas slovenskej rep, protože je to prostě cool. No ale pak viděl u Penny sedět nějaké lidi, on vylítl z auta, začal na ně řvát a už se s nima začínal prát! Naštěstí pak odešli, ale my s Aničkou jsme už byly naprosto vyděšené!

Pak jsme odjeli na večeři, kde on poslední tak HODINU řval na celý obchod, jak nenávidí cikány a policajty a jak nechápe, že obviňovali neonacisty, z toho, že zapálili dům cikánů a málem uhořelo dítě (které by podle jeho názorů mělo spíš uhořet, protože přece Mrtvej cigán, dobrej cigán), protože přece jeho rodiče měli být doma a ne v hospodě, ne?!
Já se udržela. Opravdu jsem to udržela.

Pak nás zatáhly do toho největšího pajzlu té jejich vesnice, s tím celým vesnickým póvlem a tam jsme zase poslouchali ty jeho urážky, kecy o tom, jak vysokoškoláci neumí pít a všechno ostatní. A pak začal zase o cikánech. A furt to samý a mě už se začila vařit krev. Pak začali o uprchlících a já, když už něco nemám ráda, tak špatně podložená fakta. A zase policajti, že se policajti mají zmlátit, když přece brání cikány a všechno ostatní.

A to už jsem vyjela. Chvíli jsem mu něco říkala, a pak jsem musela odejít, protože jsem myslela, že mu asi půjdu něco hodně zlýho udělat.

Já tak věděla, že mi ty nervy ujedou!

Nejhorší bylo, když jsem jela domů autobusem, tak jsem si vedla vedle jedné romky a ona si se mnou povídala, byla hrozně sympatická a pak na mě ještě zamávala, když odcházela. Taková milá paní a on by je zapaloval?!

Tak takhle jsem potkala rasistu, neonacistu a největšího ***** ve vesmíru. Tam už v životě nepojedu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.